ویژگی های چرم مصنوعی

از ویژگی های چرم مصنوعی مانند چرم واقعی لمس نرم و مقاوم در برابر آب است.

پارچه چرم مصنوعی چیست؟
چرم مصنوعی، همچنین به عنوان چرم مصنوعی شناخته می شود؛ یک جایگزین نفتی برای چرم اصل است.

در حالی که چرم مصنوعی دارای بسیاری از ویژگی های مطلوب چرم اصل است.ضروری است برای ایجاد این ماده به حیوانات آسیب نرسد.

بنابراین ، این پارچه در برابر لکه ها بسیار مقاوم است. و به راحتی تمیز می شود. در حالی که چرم مصنوعی دوام کمتری نسبت به چرم واقعی دارد.

چرم مصنوعی در برابر سایش و بریدگی مقاوم است. که آن را به یک پارچه ایده آل برای روکش مبلمان در خانه های دارای کودک یا حیوانات خانگی تبدیل می کند.

اکثر تولیدکنندگان چرم مصنوعی این ماده را با همان رنگهای چرم واقعی تولید می کنند؛ اما تهیه چرم مصنوعی در هر رنگ زیر آفتاب امکان پذیر است.

بنابراین ، برخی از تولیدکنندگان با ساخت چرم مصنوعی زرد ، سبز ، بنفش یا حتی آبی آزمایش می کنند. تا کالاهای خود را از بازار چرم اصل متمایز کنند.

از آنجا که چرم مصنوعی تقریباً به اندازه چرم عادی در عایق بندی حرارت بدن تبحر دارد؛ پارچه ای محبوب برای لباس های بیرونی مانند کت و کت است.

تا زمانی که آن را از نزدیک بررسی نکنید؛ تشخیص تفاوت بین چرم واقعی و تقلبی اغلب دشوار است. با این وجود ، حتی ناآگاهترین علاقه مندان به پارچه نیز می توانند با لمس تفاوت بین چرم و چرم واقعی را تشخیص دهند. چرم مصنوعی در هنگام لمس احساس پلاستیک می کند؛ که تنها بزرگترین عامل تمایز این نوع پارچه از چرم واقعی است.